فروشگاه لوازم ورزشی به افراز تاتامی مهدکودک

معرفی

مجموعه تولیدی – صنعتی به افراز از دهه ۸۰ شمسی در زمینه تولید و عرضه انواع تجهیزات ورزشی فعالیت می کند. ما مفتخریم که با اداره مجموعه ای از تولیدی ها  و کارخانجات تولید لوازم ورزشی و تعهد به کیفیت و استاندارد های لازم رضایت طیف وسیعی از مشتریان از جمله فدراسیون های ورزشی، باشگاهها، ارگان ها و مشتریان بخش خصوصی را جلب کرده ایم.

به افراز با افتخار کالای با کیفیت ایرانی را با استاندارد برابر و حتی برتر از نمونه خارجی و با قیمت بسیار مناسب در اختیار بازار گذاشته و ضمن جلوگیری از خروج ارز در راستای اشتغالزایی برای فرزندان این مرز و بوم و ترویج تولید ملی و خودکفایی گام برمیدارد.

تولیدات ورزشی مجموعه طیف وسیعی از کالای ورزشی و سرگرمی مورد استفاده در مهد کودک ها، زمین های بازی، باشگاه های بدنسازی و ایروبیک، پیلاتس، کشتی، یوگا، جودو، تکواندو، کاراته و سایر ورزشهای رزمی و فعالیت های ورزشی را در بر می گیرد. برخی از عمده ترین تولیدات ما عبارتند از تشک تاتامی، کفپوش باشگاه بدنسازی، تشک کشتی، تشک جودو، کفپوش گرانول، تشک ضربه گیر، زیر انداز یوگا،  تخته شنا، استپ بدنسازی و ایروبیک، آجر یوگا، تاتامی مهدکودکی، تشک انفرادی ایروبیک ، تشک ژیمناستیک، کفپوش رزمی، کفپوش مهدکودک، ترامپولین، طناب بدنسازی و تی ر ایکس، تجهیزات ژیمناستیک، بارفیکس آموزشی، بارفیکس قهرمانی، فوتبال دستی، میز پینگ پونگ، نیمکت، چوب موازنه، تجهیزات بدنسازی و سایر کالای ورزشی و سرگرمی.

مزایای خرید از به افراز

چرا انتخاب ما ؟

تیم پشتیبانی به افراز قبل از سفارش و خرید محصول تا پس از خرید و دریافت محصول همراه شماست.

با سفارش محصول از به افراز تمامی واسطه های بین راه را بردارید و مستقیما از کارخانه خرید کنید! با این کار هزینه کمتری پرداخت خواهید کرد.

تمامی محصولات عرضه شده در فروشگاه به افراز دارای تنوع در رنگ، طرح و حتی ابعاد هستند. ما برای شما گزینه های مناسبی در نظر گرفته ایم.

رضایت مشتریان

پشتیبانی 97%
تنوع محصولات 95%
سرعت ارسال محصولات 85%
قیمت محصولات 80%
X